Csapatunk idegenben lépett pályára az MVSC MISKOLC csapata ellen, és magabiztos játékkal aratott fölényes győzelmet. A találkozó során végig uraltuk a mérkőzést, aminek köszönhetően a végeredmény:
MVSC MISKOLC – TSK MAGISZTER:
0 – 13
Gratulálok a játékosaimnak a fegyelmezett teljesítményhez és a megszerzett három ponthoz!
Hajrá fiúk! Hajrá TSK!











